Naslovna strana www.mrkonjic-grad.com Login Login
Weather Forecast
 ta ima novo?
Aktuelnosti
Iz grada
Privreda
Poljoprivreda
Saobraaj
Turizam
Zdravstvo
Iz Optine
Crna hronika
Ostalo iz grada
Sport
Kultura
Zanimljivosti
Biseri
 Mrkonji-Grad
O gradu
Priroda
Istorija
Mrkonji na Wikipediji
Foto-galerije
Vaniji telefoni
Karta grada
 Cyber MG
Poruke
Ljudi
Cyber kuhinja
Sjeanja
Zaboravljena vremena
Chat
Linkovi
 Usluge
Web dizajn
Reklamiranje
Sponzori
RSS 2.0

www.mrkonjic-grad.com
Na mrei od 2000.god.

www.kreativnije.com
 Iz grada/Saobraaj
Javne povrine u Mrkonji Gradu kontrolie 46 kamera
30.9.2021..
Ministar unutrašnjih poslova Republike Srpske Dragan Luka prisustvovao je danas u Mrkonji Gradu zvaninom puštanju u rad sistema video-nadzora, gdje e 46 kamera kontrolisati javne površine.
Zimsko ienje gradskih saobraajnica i lokalnih puteva
25.11.2020..
U prostorijama preduzea "Mrkonjiputevi"  u Podbrdu danas su potpisani ugovori  za zimsko išenje gradskih saobraajnica (ulica, trgova, parkova i trotoara) i lokalnih puteva na podruju opštine Mrkonji Grad.
Ugovori su potpisani izmeu opštine Mrkonji Grad i tri lokalna preduzea KP "Park"  "Šik Turs" i "Mrkonjiputevi".
Poelo nasipanje lokalnih kategorisanih i nekategorisanih puteva
1.5.2020..
Na podruju opštine Mrkonji Grad poelo je nasipanje lokalnih kategorisanih i nekategorisanih puteva, koje bi trebalo da bude završeno u narednih mjesec dana.
Sanacija puta od Novog Naselja prema ehovcima i Trijebovu
1.12.2019..
Opština Mrkonji Grad nastavlja sanaciju lokalnih puteva, koji su pretrpjeli ozbiljna ošteenja.
Trenutno su u toku radovi na sanaciji udarnih rupa sa rekonstrukcijom pojedinih dijelova na putu od Novog Naselja prema Šehovcima i Trijebovu.
Rekonstrukcija asfaltne podloge u Brki Bati
25.7.2019..
U naselju Brkia Bašta u toku su radovi na rekonstrukciji asfaltne podloge. Radi se o 4200m² površine, gdje e se uraditi novi asfalt sa ivinjacima i trotoarima, kao i neki od prilaza zgradama.
Vodostaji u Srpskoj u porastu, u Jezeru poplavljeno 20 kua
4.2.2019..
Zbog izlijevanja Plive saobraaj se odvija naizmjenino, jednom saobraajom trakom na magistralnom putu M-5 Mrkonji Grad-Јajce u mjestu Јezero.
Uskoro gradnja mosta preko Crne Rijeke
19.8.2018..
Naelnik opštine Mrkonji Grad Divna Anii i direktor firme “Zid-art” Damir Mili potpisali su danas ugovor o izgradnji mosta u Starom Selu preko Crne rijeke, ukupne vrijednosti 25.000 KM.
Povrijeenog konopcem izvukli iz korita Crne rijeke
20.8.2017..
Dravljanina Hrvatske Mateja Matia (28) iz Zagreba iz provalije duboke 50 metara, u koju je upao vozei "nisan primeru", izvukli su uz pomo konopaca vatrogasci.
On je vozilom sletio s puta i završio u koritu Crne rijeke kod Mrkonji Grada.
Asfaltiran put Surjan-Racune
3.5.2017..
U selu Surjan kod Mrkonji Grada danas je pušten u upotrebu asfaltirani put duine oko šest kilometara koji mještane tog sela vee sa Banjalukom, a ukupna vrijednost radova je 510.000 KM.
Donirajte novac u humanitarne svrhe!
Ostali naslovi
Odrano predavanje za djecu o saobraaju14.9.2016.
Asfaltirana Ulica Cara Lazara i izgraen novi most preko Breinog potoka6.6.2016.
U toku kampanja ''Alkohol + volan = ubitana kombinacija'' 30.12.2015.
Kinezi izradili studiju za autoput Banjaluka - Mlinita4.11.2015.
Usporen saobraaj zbog snijega7.4.2015.
Kampanja 'Stop alkoholu na tokovima'26.12.2014.
Ekipe oistile odron na putu Banjaluka - Jajce 24.10.2014.
Kampanja 'Vozai, kola je za nas, a oprez je za vas!'17.10.2014.
Kampanja: Zavei! Dosta prie, vei pojas!24.6.2014.
Puten za saobraaj pravac preko Manjae21.5.2014.
Put prema Banjaluci dolinom Vrbasa u prekidu19.5.2014.
Za obnovu ulica 153.000 KM13.5.2014.
Kinezi u maju alju prijedlog za autoput12.3.2014.
Saobraaj otean i usporen zbog snijega26.11.2013.
Toplo-hladno25.12.2012.
Snjeno nevrijeme paralisalo Srpsku20.12.2012.
Asfalt stigao u Barae20.7.2012.
Zavrena izgradnja pjeake staze uz tranzitni put7.11.2011.
Snijeg iskljuio struju i blokirao saobraaj21.10.2011.
Trotoari za bezbjedniji korak4.8.2011.
: Arhiva
2015.
2014.
2013.
2012.
2011.
2010.
2009.
2008.
2007.
2006.
2005.
2004.
2003.
2002.
2001.
2000.
 Copyright © 2000-2018.  Kreativnije.com