Naslovna strana www.mrkonjic-grad.com Login Login
Weather Forecast
 ta ima novo?
Aktuelnosti
Iz grada
Privreda
Poljoprivreda
Saobraaj
Turizam
Zdravstvo
Iz Optine
Crna hronika
Ostalo iz grada
Sport
Kultura
Zanimljivosti
Biseri
 Mrkonji-Grad
O gradu
Priroda
Istorija
Mrkonji na Wikipediji
Foto-galerije
Vaniji telefoni
Karta grada
 Cyber MG
Poruke
Ljudi
Cyber kuhinja
Sjeanja
Zaboravljena vremena
Chat
Linkovi
 Usluge
Web dizajn
Reklamiranje
Sponzori
RSS 2.0

www.mrkonjic-grad.com
Na mrei od 2000.god.

www.kreativnije.com
Iz grada -
 

 


Formirana jedinica Civilne zatite

18.3.2024..

U Mrkonji Gradu formirana je jedinica Civilne zaštite, a opremu za njen rad nabavila je Opštinska uprava u saradnji sa Vatrogasnim društvom.

Naelnik Mrkonji Grad Dragan Voevi rekao je da je ovo znaajan dan za opštinu i da e jedinica Civilne zaštite biti na raspolaganju svima u sluaju potrebe.

"Ova jedinica je sposobna da odgovori na sve izazove. Naše podruje prate rizici od zemljotresa, klizišta, poara, poplava i moramo biti spremni na sve", rekao je Voevi.

U zgradi opštine danas je odran prvi sastanak jedinice Civilne zaštite, iji pripadnici su se potom upoznali sa opremom koja je smještena u Vatrogasnom domu, gdje im je i zborno mjesto u sluaju akcije.

Starješina Vatrogasnog društva eljko Laketi rekao je da je podneblje naše lokalne zajednice podlono elementarnim nepogodama, tako da je formiranje jedinice bilo neophodno i opravdano.

On je dodao da e lanovi jedinice proi obuku.

"Opština je zajedno sa naelnikom u zadnjih par godina dosta uradila na opremanju ove jedinice. Spremamo se za eventualne intervencije", poruio je Laketi.

Opština Mrkonji Grad u prethodne tri godine nabavila je opremu za Civilnu zaštitu, u vrijednosti od oko 20.000,00KM.

Izvor: www.mrkonjic-grad.rs.ba

 


 

Podijeli na Facebook-u

Va komentar na tekst

Da biste poslali poruku morate biti registrovani na ovom sajtu.
Niste se jo registrovali?
Korisniko ime:
ifra:
Komentar:

Maksimalan broj slova po komentaru je 300.
Preostalo je jo slova.

 
Urednici sajta www.mrkonjic-grad.com ne odgovaraju za sadraj komentara posjetioca ovog sajta.
Urednici zadravaju pravo da komentare sa uvrijedljivim, vulgarnim i neprimjerenim sadrajem briu ili mijenjaju.
Ukoliko mislite da je neki od objavljenih komentara po bilo kom osnovu uvrijedljiv za vas, molimo da nas kontaktirate na adresu kontaktmrkonjic-grad.com sa zahtjevom da uklonimo neprimjereni komentar.
Donirajte novac u humanitarne svrhe!
Proitajte jo i...
Realizovana majska akcija dobrovoljnog davanja krvi 16.5.2024.
Predstavljen projekat 'Zdrave zajednice u BiH' 1.5.2024.
Otvoren poziv za projekte i mikrobiznise Omladinske banke 20.4.2024.
Formirana jedinica Civilne zatite 18.3.2024.
Otvorena obnovljena zgrada Osnovnog suda 1.2.2024.
Postavljena turistika signalizacija 24.12.2023.
Odrano Vee privrednika 24.11.2023.
Odrano predavanje za proizvoae voa 14.11.2023.
Parastos za ubijene Srbe u zapadnoj Krajini 10.10.2023.
Realizovani projekti omladinske banke Mrkonji Grad 2023. godine 5.10.2023.
 Copyright © 2000-2018.  Kreativnije.com