Naslovna strana www.mrkonjic-grad.com Login Login
Weather Forecast
 ta ima novo?
Aktuelnosti
Iz grada
Privreda
Poljoprivreda
Saobraaj
Turizam
Zdravstvo
Iz Optine
Crna hronika
Ostalo iz grada
Sport
Kultura
Zanimljivosti
Biseri
 Mrkonji-Grad
O gradu
Priroda
Istorija
Mrkonji na Wikipediji
Foto-galerije
Vaniji telefoni
Karta grada
 Cyber MG
Poruke
Ljudi
Cyber kuhinja
Sjeanja
Zaboravljena vremena
Chat
Linkovi
 Usluge
Web dizajn
Reklamiranje
Sponzori
RSS 2.0

www.mrkonjic-grad.com
Na mrei od 2000.god.

www.kreativnije.com
Iz grada -
 

 


Realizovani projekti omladinske banke Mrkonji Grad 2023. godine

5.10.2023..

Kroz projekat Omladinska banka Mrkonji Grad 2023. godine, Opštine Mrkonji Grad i Fondacije „Mozaik“ završene su promocije 6 projekata.

Uenici Srednjoškolskog centra Mrkonji Grad, kroz ovaj program uspješno su realizovali dva projekta pod nazivom „Oprema za kabinet elektronike i elektrinih projekata“ za koji su nabavili ociloskope, multimetre bb ploe, ispravljae, kondezatore, diode i ostalu prateu opremu koju e koristiti svi uenici elektro struke.

Projekat „Unapreenje kabineta informatike“ je realizovan od strane uenika i profesora koji su se potrudili da zajedniki obogate raunarsku opremu nabavkom 14 SSD diskova, potrebne opreme i kablova te nabavkom katedre i 10 stolica u kabinetu informatike upotpune bolje i funkcionalnije uslove za rad u nastavi.

U osnovnoj školi u Bjelajcu realizovana su takoe dva projekta od strane nastavnika i roditelja. Prvi projekat „Kutak za roditelje“ realizovan je u školskom holu u kojem je ureen prostor namijenjen za roditeljske informacije, nabavkom odgovarajueg namještaja i oslikavanjem i ureenjem zidnog prostora.

U školskom dvorištu završen je i projekat „Zelena škola“ kojim su uenici i nastavnici uredili prostor školskog dvorišta zelenim ukrasnim biljkama i cvijeem te kupovinom odgovarajuih betonskih saksija koje se planiraju postaviti u proljee.

„Ureenje igrališta“je novi projekat mladih roditelja u MZ Bjelajcu, koji su eljeli da obogate prostor namjenjen za djeiju igru i zabavu. Nabavkom djeije kule, klackalice i ljuljaški upotpunjen je sadraj za djeiju zabavu.

Projektom „Digitalni svijet“ u OŠ „Ivan Goran Kovai“ uionice su opremljene savremenom tehnologijom, svaka uionica je dobila fiksno projekciono platno kao i jedan projektor namjenjen za uionicu produenog boravka. Ovim projektom uenici stiu kvalitetnije, inovativnije i vizuelnije znanje.

Izvor: www.mrkonjic-grad.rs


 

Podijeli na Facebook-u

Va komentar na tekst

Da biste poslali poruku morate biti registrovani na ovom sajtu.
Niste se jo registrovali?
Korisniko ime:
ifra:
Komentar:

Maksimalan broj slova po komentaru je 300.
Preostalo je jo slova.

 
Urednici sajta www.mrkonjic-grad.com ne odgovaraju za sadraj komentara posjetioca ovog sajta.
Urednici zadravaju pravo da komentare sa uvrijedljivim, vulgarnim i neprimjerenim sadrajem briu ili mijenjaju.
Ukoliko mislite da je neki od objavljenih komentara po bilo kom osnovu uvrijedljiv za vas, molimo da nas kontaktirate na adresu kontaktmrkonjic-grad.com sa zahtjevom da uklonimo neprimjereni komentar.
Donirajte novac u humanitarne svrhe!
Proitajte jo i...
Formirana jedinica Civilne zatite 18.3.2024.
Otvorena obnovljena zgrada Osnovnog suda 1.2.2024.
Postavljena turistika signalizacija 24.12.2023.
Odrano Vee privrednika 24.11.2023.
Odrano predavanje za proizvoae voa 14.11.2023.
Parastos za ubijene Srbe u zapadnoj Krajini 10.10.2023.
Realizovani projekti omladinske banke Mrkonji Grad 2023. godine 5.10.2023.
Poar na Zelekovcu 25.9.2023.
Troje povrijeenih u nezgodama u Ribniku i Mrkonji Gradu 16.9.2023.
Potpisani ugovori o dodjeli 20 plastenika poljoprivrednicima 13.9.2023.
 Copyright © 2000-2018.  Kreativnije.com