Na mrei od 2000.god.

Sport - Arhiva 2012
Mladost slomila Radnik u finiu
24.12.2012..
Košarkaši Mladosti u 11. kolu Lige BiH pobijedili su ekipu Radnika rezultatom 87:73.
Bio je to najbolji me ovog dijela šampionata odigran u Mrkonji Gradu, a pitanje pobjednika domai su riješili u posljednjih pet minuta mea. U 35. minutu Mrkonjiani su imali poen prednosti (66:65), da bi u idua dva minuta napravili seriju 13:4 za konanu pobjedu (87:73).
Mladost ponovo na vrhu tabele
17.12.2012..
Košarkaši Mladosti pobijedili su Servicijum iz Gradiške rezultatom 71:67 u devetom kolu Lige BiH i vratili se na elo tabele.
Mrkonjiani su do pobjede došli u dramatinoj završnici kada su kljune poene postigli Igor Bjeli i Ranko Velimirovi.
Zavretak jesenjeg dijela prvenstva RS za fudbalere
10.12.2012..
Jesenji dio prvenstva u Prvoj ligi Republike Srpske pripao je fudbalerima Slobode iz Novog Grada. Od svih prvoligaša tim Ljubiše Drljae pokazao je najviše u 13 kola jesenjeg dijela takmienja i sasvim zaslueno zimuje na elu tabele. Ipak, razlika izmeu prvoplasirane Slobode (NG) i Mladosti iz Gacka, koja je na sedmom mjestu, je svega dva boda pa e nastavak prvenstva biti više nego uzbudljiv.
Igokea i Mladost u polufinalu
7.12.2012..
Košarkaši Igokee i Mladosti prvi su polufinalisti Kupa Republike Srpske pošto su savladali Servicijum, odnosno Borac.
Aleksandrovani su nadigrali Gradišane rezultatom 79:61 (23:15, 17:16, 12:16, 27:14) dok su Mrkonjiani bili bolji od Banjaluana sa 70:59 (10:11, 22:18, 20:15, 18:15).
Mladost gazi redom
4.12.2012..
Košarkaši Mladosti stigli su do šeste uzastopne pobjede u Ligi BiH, pošto su u sedmom kolu na gostovanju savladali Vardu HE rezultatom 79:69.
Višegraani su vodili poslije prve etvrtine, da bi Mrkonjiani prelomili susret u drugom poluvremenu, kada su stvorili razliku od 13 koševa koju su zadrali do kraja susreta za novo slavlje.
Mladost pregazila Posuje
19.11.2012..
Ubjedljivom pobjedom nad Posušjem rezultatom 84:53 košarkaši Mladosti stigli su do etvrte vezane pobjede u šampionatu BiH.
Pitanje pobjednika u ovom meu nije nijednog trenutka dovedeno u pitanje jer su Mrkonjiani bili u prednosti naješe sa više od 20 poena razlike.
Trei trijumf Mladosti zaredom
14.11.2012..
Košarkaši Mladosti nastavili su seriju pobjeda i u etvrtom kolu Lige BiH ubjedljivo su savladali Vogošu rezultatom 88:66.
Trea pobjeda Mladosti zaredom bila bi još izraenija da trener Goran Sladojevi u posljednjih pet minuta, kada su Mrkonjiani imali prednost od 39 poena, u igru nije uveo poletarce ora Aleksia, Stojana Radanovia, Miloša Vidovia i Obrada Tomia, što su gosti iskoristili i ublaili poraz.
Pobjeda Slobode u posljdnjem kolu
6.11.2012..
U posljednjem 13. kolu jesenjeg dijela Prve fudbalske lige Republiek Srpske postignuti su sljedei rezultati:
Borac - Mladost (G) 2:0, Drina (Z) - Modria Maksima 3:2, Kozara - Sloboda (NG) 3:0, Ljubi - Mladost (VO) 1:1, Podrinje - Sloga 2:1, Rudar - Drina HE 3:1, Sloboda (MG) - Sutjeska 2:1.
Mladost slavila tek u produetku
6.11.2012..
Košarkaši Leotara poraeni su od Mladosti tek poslije produetka rezultatom 82:84 dok je regularni dio završen 70:70.

Odlinu košarkašku predstavu pokvario je sudijski trojac koji je iskazao nepoznavanje elementarnih pravila i esto atmosferu dovodio do usijanja. Domai su 20 sekundi prije kraja imali pet poena prednosti (69:64), ali su i to uspjeli da prokockaju.