RSS 2.0

Na mrei od 2000.god.

Sport - Arhiva 2001
Odbojkaka utakmica
4.12.2001..U subotnjoj utakmici ekipa ZOK "Balkana" izgubila je sa 0:3 od ekipe "Radnika" iz Bijeljine. Kuriozitet ove utakmice bio je da se ekipa "Balkane" ravnopravno nosila sa favorizovanom ekipom "Radnika" (3 igracice 1.90 m), do otprilike 2. tehnickog tajm auta u prvom i trecem setu. Drugi set je prica za sebe obzirom da su nase djevojke u tom setu vodile sa 19:17 pri cemu se osjetio odredjeni pad u igri ekipe gosci.
Pobjeda odbojkaica
20.11.2001..U jucesnjem mecu ekipa "Balkane" je u 7. kolu 1. zenske odbojkaske lige RS savladala ekipu "Drine" iz Zvornika rezultatom 3-1 u setovima. Obzirom da su ovo trenutno dvije posljednje plasirane ekipe na tabeli, ocekivala se solidna utakmica kao i pobjeda domace ekipe sto je na kraju i bilo.
Kraj jesenjeg dijela fudbalskog prvenstva
20.11.2001..Jesenji dio prvenstva je zavrsen. U posljednjoj utakmici Sloboda je izgubila od ekipe Naprijed iz Banjaluke sa 5:4.
Poraz uz pomo sudije
10.11.2001..Gosti iz Srpca, vec u 5. minutu, golovima Novakovica, nakon grubih gresaka domace odbrane, vodili su sa 2:0. U 37. minutu sudija Bilic, na intervenciju pomocnog sudije, priznao je gol gostima mada lopta nije prosla gol liniju.
Konano pobjeda
2.11.2001..Fudbaleri "Slobode" tesko su stigli do pobjede u duelu sa "Jedinstvom". Gol odluke postigao je Ujic u finisu utakmice, ali treba istaci da je golman domacih, Javorovic, najzasluzniji za 3 boda, jer je odbranio nekoliko zaista teskih lopti.
Dvostruki debakl !
30.10.2001..Fudbalski klub Sloboda je u posljednje dvije utakmice postigao katastrofalne rezultate.
Pobjeda 'Slobode'
21.10.2001..U zanimljivoj utakmici vise nego zasluzeno fudbaleri Slobode pobijedili su solidni sastav gostiju iz Prijedora. Da su domaci napadaci bili prisebniji, u mrezi Prijedorcana moglo je da bude i vise golova. Nakon ovoga, na tabeli "Sloboda" je na 12. mjestu sa 13 bodova.