Naslovna strana www.mrkonjic-grad.com Login Login
Weather Forecast
 ta ima novo?
Aktuelnosti
Iz grada
Sport
Fudbal
Koarka
Odbojka
Ostali sportovi
Kultura
Zanimljivosti
Biseri
 Mrkonji-Grad
O gradu
Priroda
Istorija
Mrkonji na Wikipediji
Foto-galerije
Vaniji telefoni
Karta grada
 Cyber MG
Poruke
Ljudi
Cyber kuhinja
Sjeanja
Zaboravljena vremena
Chat
Linkovi
 Usluge
Web dizajn
Reklamiranje
Sponzori
RSS 2.0

www.mrkonjic-grad.com
Na mrei od 2000.god.

www.kreativnije.com
Sport -
 

 


Mladost - Grude 76:80

15.3.2009..

U veoma vanom meu za obje ekipe, Grude su u Mrkonji Gradu savladale Mladost sa 80:76, te se tako pribliile opstanku u eliti, a domae udaljili od "Lige 8".

- Cijeli tim je loše odigrao. Veinom je to bila egal utakmica, na kraju su sudije imale nekoliko diskutabilnih odluka, a gosti došli do slavlja. Ipak, ne predajemo se, i dalje ostajemo u trci za "Ligu 8" - izjavio je Sran Blanuša.

Rezultati susreta 24. kola prve muške košarkaške lige BiH:

Mladost - Grude 76:80
Igokea Partizan - Vitez 95:69
Hercegovac - Leotar 73:64
Slavija- Zrinjski HTM 73:80
Široki Eronet - Borac Nektar 83:54
Posušje - Sloboda Dita 66:74

Tabela:

1. Igokea Partizan 22 21 1 1906:1471 43
2. Sloboda Dita 22 18 4 1845:1570 40
3. Zrinjski  HTM 22 18 4 1724:1492 40
4. Široki Eronet 22 14 8 1766:1660 36
5. Leotar 22 13 9 1567:1611 35
6. Borac Nektar 22 12 10 1675:1599 34
7. Hercegovac 22 9 13 1556:1613 31
8. Grude 23 8 15 1668:1820 31
9. Posušje 23 8 15 1511:1706 31
10. Mladost 22 9 13 1523:1726 31
11. Vitez 22 7 15 1584:1724 29
12. Slavija 22 7 15 1640:1785 29
13. Novi Grad Atal 22 0 22 718:1166 10

U 25. kolu, koje je na programu u utorak i srijedu, sastaju se: TREBINjE: SL IAT Leotar - Igokea Partizan, BANjA LUKA: Borac Nektar - Slavija, ZENICA: Vitez - Mladost, MOSTAR: Zrinjski HTM - Hercegovac, TUZLA: Sloboda Dita - Široki Eronet. Slobodne su ekipe Posušja i Gruda.

Izvor: Z. Bajki. D. Mari ("Glas Srpske", www.glassrpske.com), FENA, www.avaz.ba


 

Podijeli na Facebook-u

Komentari na tekst

2. I je li uopste nakon ovih nekoliko poraza zaredom osiguran opstanak,ili ce mo sledece sezone igrati "derbi" sa Prijedorom?!?
avaz.ba, 15.3.2009. 18:33:20 
3. prijedor su za vas lejkersi
prijedorcanin, 15.3.2009. 22:38:02 
4. Imali neko od vodeih ljudi da kae istinu,tasu ciljevi kluba.Utakmica sa Grudama ista predaja ili prodaja utakmica ono nelii na klub ni na igrae.Punili su dvoranu,ako i ove dvije utakmice budu izgubljene,moemo se pozdraviti sa koarkom i publikom,ovom gradu je ostalo samo taj koarkaki klub.
tisak, Bosna i Hercegovina16.3.2009. 10:20:10 
5. Koarki smo se radovali,nismo imali nita kvalitetno ugradu,polako se i to gasi.Ako je problem pare naite nain za finasiranje igraa, nismo toliko bjeda.Od naroda je uzimato kapom i akom za bezvezne stvari ovoje potreba za ovu omladinu nemaju vie gdje izai ni emu se pohvaliti.Uinite neto!!!.
navija, Bosna i Hercegovina16.3.2009. 12:53:22 
6. Bruka sa ovim porazom mnogo loseg u pitanju je liga 8 pa cak i opstanak , direktnom konkurentu Hrvatskim Grudama daju bodove, a samim tim izbacuju Srpsku Slaviju
gost, 16.3.2009. 13:08:07 
7. KK Partizan vec trecu godinu igra FINAL16 u Evropi(!) pa im BG nepomaze (duzni su Hali Pionir za grijanje!), tako da je tesko ocekivati od opstine da nesto ucini. Samo jak sponzor...
Donja Pecka, UNITED KINGDOM16.3.2009. 14:16:04 
8. samo naprijed, ne osvrcite se na komentare
pero, 16.3.2009. 21:01:30 
9. ista prodaja utakmice, Milan Barain ima to pravo da kae ide li se "njemu" u ligu 8 ili ne, IMA LI PRAVO? I ko je u stvari ON da odluuje o tome, zar neko moe i smije publici uskratiti 7 domaih DERBI utakmica, Ama ljudi klubovi i postoje zbog publike, Pa misli ti Pecka da se Partizanu isplati
L*E*G*I*J*A, 17.3.2009. 10:25:57 
10. ...Partizanu Euroliga, e moji laici. Ovo je sramota, MILANE nije Mladost tvoj privatni klub, shvati to i vuci svoju gu.icu odatle niko te ne moe gledati. Klub postoji zbog grada i navijaa SHVATI TO. Bravo pirane, ao mi je to si i ti samo piun u igri NJEGOVOJ, znam da si mogao dobiti utakmicu.
L*E*G*I*J*A, 17.3.2009. 10:28:19 
11. Za administratora! Vratite onaj stari sistem komentara da odmah izlazi komentar. Sada na svaku vijest ima 8 -10 komentara a prije je bili i do 50. Izbriite neumjesne.
realan, 17.3.2009. 10:30:05 
12. STA VI ZNATE,VEZE VI NEMATE
A, Bosna i Hercegovina17.3.2009. 14:56:26 
13. Slavija je dobila Borac u BL 71:70 to znai da Mladost mora dobiti Leotar kod kue ako hoe da ostane u ligi 13 poto e 99,9% izgubiti u Vitezu sutra (ima jo neki kobinacija ali su nebitne)!!!
avaz.ba, 17.3.2009. 23:07:06 
14. Mladost mora da pobijedi samo jednu utakmicu i ostaje u premijer ligi ili moraju veceras da pobjede protiv viteza ili u subotu 21.03.2009 da pobjede na svome terenu "SL IAT LEOTAR" zato se nadam da ce biti puna dvorana protiv leotara jer je ako veceras izgubimo ta utakmica je sve ili nista ...
MG moj grad, Bosna i Hercegovina18.3.2009. 11:23:32 
15. Molimo igrae Mladosti da pokau razumjevanje prema vatrenoj publici,da spasite ispadanje iz lige,a vito moete.Pokaite vau profesjonalnost ima jo dva mea da spasite tose spasiti moe.Sretan vam put i pobjeda u Vitezu.
navija, Bosna i Hercegovina18.3.2009. 11:43:12 
16. @LEGIJA...procitaj jos jednom moj komentar - ni spomenuo nisam da se Partizanu isplati igranje Evrolige, rekao sam samo da ni jedan BG kao opstina ne pomaze giganta kao sto je Partizan, tako da je tesko ocekivati da jedan MG pogogne Mladost...tebi pozdrav, a ekipi Mladost sretno u sledeca dva meca..
Donja Pecka, UNITED KINGDOM18.3.2009. 14:33:49 
17. mladost ako izgubi vise od 9 razlike u vitezu i izgubi ovde od leotara ipada u prvu ligu!!!
cvarak, 18.3.2009. 15:12:39 
18. e bas dobro ide i u vitezu su izgubili !!!! pa sad mora da se kupuje utakmica protiv leotara!!!!
......, Bosna i Hercegovina18.3.2009. 20:02:45 
19. mladost ako pobjedi 100% ostaje u ligi... a ako izgubi isto ima velike sanse... slavija igra sa ditom a posusje sa sirokim tako da... a vitez sa ataom sto znaci da cemo imati isto bodova kao vitez, ako izgubimo a bolji smo u medjusobnom.....
007, Bosna i Hercegovina18.3.2009. 21:42:26 
20. ne mora da se kupuje mladost ide dalje jer je izgubila 4 razlike
Mg, Bosna i Hercegovina18.3.2009. 22:21:51 
21. sva sreca da su izgubili samo 4 a da su izgubili vise bilo bi......
......, Bosna i Hercegovina18.3.2009. 23:53:59 
22. Ovo kalkulisanje,moglo bi kotati ispadanja.Najgore od gotovine da napravi veresiju.To nije bila potreba,sigurno da ekipa Mladosti pripadalo sredini tabele,a ne za opstanak.Koje kumovo ovome pokazae vrijeme.Da bilo ko ovo uradio kakoga nije sramota navijaa,gledanost koarke u pre. ligi najvea.
navija, Bosna i Hercegovina19.3.2009. 12:49:47 
23. Hajde ljudi sta pricate,pa i ja da sam na njihovom mjestu prodao bih tu utakmicu jer sta oni imaju od tog ako udju medju 8.. Znaci nista nemaju a to bi bio OGROMAN trosak prema tome bolje ovako,bar su koju paru uzeli.. caoss
pametan covjek, Bosna i Hercegovina19.3.2009. 13:55:21 
24. Samo cu da kazem osobi koja se predstavila TISAK da ne lupeta.Ajde ti igraj ako si neki kosarkas.Platis 2km i mislis da se razumijes u kosarku.Nemas ti pojma majstore.Pravi navijac navija za klub i kada se pobjedjuje i kada se gubi.Sta hoces sa nasim budzetom.Euroligu mozda?
ja, 19.3.2009. 23:32:19 
25. ee te pare mogle su im doci glave ........nije se igrati na kraju !!!
........, Bosna i Hercegovina20.3.2009. 0:09:58 
26. A da ja kaem tebi daja ne lupetam,istinu piem to se vidi na etri poraza uzastopna daj komentar?tose tie budeta,koliko para toliko muzike.2km nisam ja dao cjenu ulaza.tose tie navijanja,navija se ikad pobjeuje i kad gubi.Razuvjeri navijae daje ovi porazi uredu.U koarku se razumijem itokako
Tisak, Bosna i Hercegovina20.3.2009. 10:59:37 
27. Pecka, grad Beograd ima 100-tinjak klubova, od tih 100 njih 15-ak je u najviim dravnim ligama, i Beograd nema para za pojedinano pomaganje. Mrkonji Grad ima samo Mladost koja zasluuje pomo, npr. FK Sloboda nema anse za ulazak (smanjiti im budet za ovu godinu), OK Balkana (samo turistkinje)..
L*E*G*I*J*A, 20.3.2009. 11:44:37 
28. ...(turistkinje u ligi 2-amanjiti budet)...itd...itd... Niko nema pravo prodavati utakmice. Ili OK to je prodato, alim neka te pare uu u budet kluba, neka ne idu u "NJEGOV" dep
L*E*G*I*J*A, 20.3.2009. 11:46:15 
29. Neznam samo kako ljudi mogu ovako povrsno gledati na neke stvari.Jasan cilj je bio pred pocetak sezone,OPSTANAK i to je OK.Sta vi sad ocekujete,NLB ligu mozda.Sta imate protiv Spirana i Gorana?Ko nas je uveo u prvu ligu?Da nije mozda Pesic?Vidite da igraci ginu na terenu.npr.Djuran,covjek razbjja.
podorugla, 20.3.2009. 11:50:32 
30. sinoc je kod nas protiv borca bila ludnica nemoguce je bilo vratile se dzukele heo prosao u ligu 8 i bilo nesto malo viseod 2000 ljudi u hai.gorile baklje i dimne.a sada heo sa jojicem i jos jednim cetrom u jadransku ligu uz dzukele nije neizvodljivo.u bileci nam niko nista ne moze.dzukele do groba
bilecanin, Bosna i Hercegovina22.3.2009. 18:38:41 
Va komentar na tekst

Da biste poslali poruku morate biti registrovani na ovom sajtu.
Niste se jo registrovali?
Korisniko ime:
ifra:
Komentar:

Maksimalan broj slova po komentaru je 300.
Preostalo je jo slova.

 
Urednici sajta www.mrkonjic-grad.com ne odgovaraju za sadraj komentara posjetioca ovog sajta.
Urednici zadravaju pravo da komentare sa uvrijedljivim, vulgarnim i neprimjerenim sadrajem briu ili mijenjaju.
Ukoliko mislite da je neki od objavljenih komentara po bilo kom osnovu uvrijedljiv za vas, molimo da nas kontaktirate na adresu kontaktmrkonjic-grad.com sa zahtjevom da uklonimo neprimjereni komentar.
Donirajte novac u humanitarne svrhe!
Na istu temu: KK Mladost
Mladost u finiu savladala Vogou 1.4.2018.
Mostarski Studenti nakon poraza od Mladost korak blie niem rangu 24.3.2018.
Mladost pobjedonosno kroz Hadie 19.3.2018.
Mladost se pojaava: Stigao iskusni centar u Mrkonji Grad 14.3.2018.
Triler u Mrkonjiu: Sloboda vodila cijelo vrijeme, ali Mladost slavila 5.3.2018.
Mladost upisala etvrtu pobjedu zaredom u Ligi BiH 6.2.2018.
Triler u Mrkonjiu pripao Mladosti 22.1.2018.
Mladost poraena u finalu Kupa RS u koarci 17.1.2018.
Mrkonjika kola: Dragan uranovi okirao Olimpiju u Tivoliju 2.12.2017.
Mladost pobijedila Radnik na svom terenu u Ligi 12 BiH 9.11.2017.
Koarkai Mladosti odbranili trofej na Memorijalnom turniru 3.10.2017.
U petak i subotu MEMORIJALNI TURNIR 2017 u koarci 27.9.2017.
Mladost dovela tri pojaanja, vrebaju jo nekoliko 3.8.2017.
Bosna i Zrinjski direktno u Drugoj ABA ligi, Mladost, iroki i Sloboda igraju kvalifikacije 25.7.2017.
Mladost opstala u turbulentnoj sezoni 4.5.2017.
Mladost poraena pred domaom publikom 12.4.2017.
Kup BiH: Bosna protiv Mladosti, Igokea sa Zrinjskim 14.2.2017.
Finale Kupa RS u Mrkonji Gradu 25. januara 15.1.2017.
Mladost poraena na gostovanju kod Zrinjskog u 6. kolu Lige 10 BiH 30.11.2016.
Skromne ambicije koarkakih klubova iz Srpske 21.10.2016.
KK Mladost sa novim timom u iduu sezonu 1.9.2016.
Mladost pravi ekipu za narednu sezonu 5.8.2016.
Kakanj sa Igokeom za titulu 24.4.2016.
Mladost u polufinalu! 14.4.2016.
Uzbudljiva borba za doigravanje 8.4.2016.
Mladost pobjedom u Trebinju blizu doigravanja 31.3.2016.
Spars ubjedljiv protiv Mladosti 26.3.2016.
Mladost pobjedom skoila na drugo mjesto 21.3.2016.
Igokea porazila Mladost, iroki bolji od Sparsa 17.3.2016.
Mladost se osladila pobjedom nakon produetka 14.3.2016.
Poinju Liga 6 za prvaka i Liga za opstanak BiH: rijeb u podne 7.3.2016.
Sladojevi i Raduki jasni: Uz punu dvoranu idemo ka finalu 20.2.2016.
Direktor Mladosti Miladin Rmu: Pozivam sve ljubitelje koarke da dou u Mrkonji Grad 19.2.2016.
Mrkonji Grad domain zavrnice Kupa BiH za koarkae 12.2.2016.
Mladost eli domainstvo zavrnog turnira 9.2.2016.
Koarkai Mladosti osvojili Kup RS! 28.1.2016.
Fenomenalna partija koarkaa Mladosti protiv Graanskog 25.1.2016.
Bajramovi sa 26 poena predvodio Sparse do pobjede u Mrkonjiu 11.1.2016.
Liga 12: Mostarski Studenti poraeni od Mladosti 10.12.2015.
Raduki sa 23 poena i 10 skokova predvodio Mladost do trijumfa 1.12.2015.
Svilar odveo Mladost do trijumfa u derbiju 15.11.2015.
Koarkaka BH liga 12: Mladost BN Basket 94:81 19.10.2015.
17. kolo koarkake Lige 12 BiH: Slavlje Mladosti i Graanskog 12.2.2015.
Goran Sladojevi, trener Mladosti: Vratili smo se u ritam 15.1.2015.
etvrto kolo Lige BiH: Varda HE - Mladost 82:68 18.11.2014.
Tree kolo Lige BiH: Mladost stala protiv Leotara 10.11.2014.
Nita od mea Mladosti i Posuja 4.11.2014.
Poetak koarkake Lige BiH u magli 6.10.2014.
Igokea slavila u Mrkonji Gradu 29.9.2014.
Radmilovi novi lan Mladosti 21.8.2014.
Igokea u finalu plej-ofa 5.5.2014.
Igokea lako protiv Mladosti 30.4.2014.
Igokea za finale, Mladost za presti 29.4.2014.
Mladost sprema rampu za iroki 16.4.2014.
Mladost sprema rampu za Igokeu 9.4.2014.
Mladost u Ligi 4 1.4.2014.
Mladost i Spars blizu doigravanja 5.3.2014.
Mladost ne posustaje 25.2.2014.
Mladost slavila u produetku 18.2.2014.
Mladost ne isputa vrh 4.2.2014.
Liga BiH za koarkae, 14. kolo 28.1.2014.
Mladost sruila Bosnu u finiu 15.1.2014.
Mladost danas juri podvig 8.1.2014.
Obavljen rijeb parova osmine finala Kupa BiH za koarkae 3.1.2014.
Mladost opet na vrhu 30.12.2013.
Mladost sama na vrhu tabele 19.12.2013.
Mladost drala as koarke 4.12.2013.
Debi u Evroligi za sva vremena 30.10.2013.
Mladost slavila u Sarajevu 21.10.2013.
Na startu derbi Bosne i Mladosti 3.10.2013.
Prijem za koarkae Mladosti u optini 29.3.2013.
Odran rijeb za Ligu 6 21.3.2013.
Mladost moe i do Jadrana 11.3.2013.
Lekcija iz koarke 11.3.2013.
Mladost ne isputa vrh 25.2.2013.
Igokea osvojila Kup RS 10.1.2013.
Igokea i Mladost za pehar 8.1.2013.
Kotizacija ili suspenzija 4.1.2013.
Mladost slomila Radnik u finiu 24.12.2012.
Mladost ponovo na vrhu tabele 17.12.2012.
Igokea i Mladost u polufinalu 7.12.2012.
Mladost gazi redom 4.12.2012.
Mladost pregazila Posuje 19.11.2012.
Trei trijumf Mladosti zaredom 14.11.2012.
Mladost slavila tek u produetku 6.11.2012.
Bjeli vodio do trijumfa 29.10.2012.
Sanjam da zaigram u dresu orlova 9.7.2012.
Igokea - Mladost 82:71 7.5.2012.
Me lopta za Igokeu 4.5.2012.
Samo pobjeda donosi plej-of 24.4.2012.
Mladost lak zalogaj za Igokeu 12.4.2012.
Liga 6, 4. kolo: Velimirovi sruio Bosnu 6.4.2012.
Liga 6, 3. kolo: iroki - Mladost 80:63 3.4.2012.
Ivani i Leri sruili Vardu 30.3.2012.
Dozet i Komatina sruili Mladost 25.3.2012.
Mladost - Borac 90:83 16.3.2012.
Poraz Mladosti 13.3.2012.
Liga 13: Mladost - SLT Leotar 71:59 2.3.2012.
Mladost slomila Bosnu 13.2.2012.
Mladost prekinula seriju poraza 30.1.2012.
apljina - Mladost 93:91 23.1.2012.
Niko nee organizaciju zavrnog turnira 20.1.2012.
ori sruio Mladost 7.1.2012.
Smotra koarke u Bijeljini 26.12.2011.
Borac - Mladost 87:92 20.12.2011.
Radnik i Igokea za pehar 16.12.2011.
Ignjatovi napustio redove Mladosti 14.12.2011.
Liga 13 BiH, 10 kolo 6.12.2011.
Prva liga BiH za koarkae, 8. kolo 24.11.2011.
Slavlje Mladosti 4.11.2011.
Mladost - apljina Lasta 68:55 1.11.2011.
Igokea lako sa Mladosti 24.10.2011.
Igokei derbi 23.10.2011.
Mladost - elik 71:61 21.10.2011.
Borac podigao pehar 4.10.2011.
Igokea bolja od Mladosti 23.9.2011.
Mladost upalila motore 1.9.2011.
Milo Triki pojaao Mladost 20.8.2011.
Mladost izborila majstoricu 13.5.2011.
Polufinale plej-ofa BiH 7.5.2011.
Bocka tripl-dablom sruio iroki 28.4.2011.
Mladost - iroki TT Kabeli 84:68 27.4.2011.
Mladost izborila plej-of 24.4.2011.
Liga 6: Borac Nektar - Mladost 101:103 17.4.2011.
Liga 6 BiH: Harvi sruio Mladost 4.4.2011.
Mladost pokorila apljinu 31.3.2011.
Vranje pogodio sa zvukom sirene 28.3.2011.
Mladost u Ligi 6 21.3.2011.
Za Ligu est stie Bocka 17.3.2011.
Bosna - Mladost 100:90 8.3.2011.
Mrkonjiki tajfun 28.2.2011.
Mladost - Varda HE 95:69 28.2.2011.
Liga 13 BiH: Poraz Mladosti 4.2.2011.
Kup BiH: Porazi Borca i Mladosti 28.1.2011.
Lider pao u Trebinju 20.12.2010.
Slomljen lider 13.12.2010.
Mladost - Bosna 89:73 9.12.2010.
Borba za tron 8.12.2010.
Mladost prejaka za Vardu 6.12.2010.
Borac Nektar u finalu 3.12.2010.
Mladost - Kakanj 92:72 30.11.2010.
Liga 13: Mladost rastopila elik 22.11.2010.
Liga 13 BiH: Mladost kui pjevajui 5.11.2010.
Borcu pehar poslije produetka 4.10.2010.
Mladost i Servicijum otvaraju 1.10.2010.
I dalje nepoznato koji klubovi naputaju koarkaku bh. elitu 24.3.2010.
Zavren prvi dio koarkakog prvenstva BiH 22.3.2010.
Sutjeska - Mladost 75:81 15.3.2010.
Mladost trijumfovala u duelu sa Slavijom 8.3.2010.
Sloboda - Mladost 92:83 1.3.2010.
Liga sa 14 klubova 26.2.2010.
Mladost - apljina Lasta 73:77 17.2.2010.
Hercegovac - Mladost 83:69 8.2.2010.
Mladost - Grude 79:76 31.1.2010.
Zrinjski HTM - Mladost 90:80 25.1.2010.
Mladost - Borac Nektar 77:58 18.1.2010.
SL IAT Leotar - Mladost 85:69 14.1.2010.
Direktni prenos Leotar - Mladost 12.1.2010.
Pehar u Aleksandrovcu 11.1.2010.
Mladost - elik 63:56 5.1.2010.
Polufinale Kupa RS: Mrkonjiani se osvetili 28.12.2009.
Drama u dva produetka 27.12.2009.
Igokea - Mladost 88:81 21.12.2009.
Slavija - Mladost 82:71 7.12.2009.
Liga BiH: Koarkai Slavije doekuju Mladost 5.12.2009.
Mladost - Sloboda Dita 76:70 30.11.2009.
Mladost poraena od apljine 24.11.2009.
Mladost - Hercegovac 88:90 16.11.2009.
Pobjede Borca i Mladosti 5.11.2009.
Pivari slomili Mladost 30.10.2009.
Mladost bolja od SL IAT Leotara 22.10.2009.
Mrkonjika Mladost formira ekipu 3.8.2009.
Milanovi na elu 17.6.2009.
Palali i Adamovi 'pivari' 30.3.2009.
Mladost pregazila Leotar 22.3.2009.
Poinje rasplet u koarkakoj Ligi 13 21.3.2009.
Koarkai Mladosti kao gosti poraeni od Viteza 20.3.2009.
Mladost - Igokea Partizan 78:101 1.3.2009.
Ne plae se Igokee 28.2.2009.
Hercegovac bolji od Mladosti 16.2.2009.
Mladost - Slavija 78:56 13.2.2009.
iroki Eronet - Mladost 108:78 9.2.2009.
Ubjedljiva pobjeda Mladosti 1.2.2009.
Mladost - Borac Nektar 87:75 19.1.2009.
Borac Nektar - Mladost 98-86 10.1.2009.
Osmina finala Kupa BiH: Igokea bez problema 23.12.2008.
Mladost u finalu Kupa RS! 18.12.2008.
Koarkaka Liga 13: 12. kolo 15.12.2008.
Grude - Mladost 103:76 8.12.2008.
Mladost - Novi Grad ATAL 87:74 30.11.2008.
etvrtfinale koarkakog Kupa RS bez iznenaenja 27.11.2008.
piranov odgovor 20.11.2008.
Igrani meevi osmog kola koarkake Lige 13 20.11.2008.
Igokea Partizan - Mladost 93:59 18.11.2008.
Mladost - Hercegovac 68:64 15.11.2008.
Publika adut Mladosti 15.11.2008.
Rezultati susreta 6. kola prve muke koarkake lige BiH 10.11.2008.
Slavija - Mladost 79:88 9.11.2008.
Mladost - iroki Eronet 79:76 1.11.2008.
Posuje - Mladost 87:82 30.10.2008.
Mladost - Sloboda Dita 70:79 26.10.2008.
Slom u nastavku 20.10.2008.
Borac Nektar - Mladost 96:76 19.10.2008.
LIGA 13: Obavljen rijeb, start 11. oktobra 4.10.2008.
Mladost - Igokea 77:109 28.9.2008.
Mladost brani pehar 24.9.2008.
Liga s 13 klubova poinje 11. oktobra ? 18.9.2008.
No ampiona 5.5.2008.
Titula na poklon gradu 4.5.2008.
Mladost - Radnik 87:69 26.4.2008.
Raspored utakmica finala plej-ofa 25.4.2008.
Borba za titulu 22.4.2008.
Mladost - Varda HE 79:67 19.4.2008.
Majstorica u subotu 18.4.2008.
Varda HE - Mladost 81:76 16.4.2008.
Druge polufinalne utakmice 15.4.2008.
Mladost - Varda HE 101:80 13.4.2008.
Poinje plej-of 11.4.2008.
Varda HE - Mladost 80:87 30.3.2008.
Igokea Partizan 2 - Mladost 76:94 23.3.2008.
Mladost - Wolf Sekjuriti 89:68 9.3.2008.
Mladost 76 - Mladost MG 72:91 7.3.2008.
Mladost - Bijeljina Plus 97:78 2.3.2008.
Glasinac - Mladost 84:83 24.2.2008.
Mladost - Bratunac MINS 87:78 16.2.2008.
Rudar - Mladost 75:98 9.2.2008.
Mladost - Sutjeska 75:49 2.2.2008.
Radnik - Mladost 81:73 27.1.2008.
Vrelo - Mladost MG 74:97 29.12.2007.
Mladost-Varda HE 98:80 23.12.2007.
Mladost-Igokea Partizan 2 89:72 16.12.2007.
Sve blie cilju 11.12.2007.
Wolf Sekjuriti-Mladost 85:94 8.12.2007.
Mladost MG-Mladost 76 104:75 1.12.2007.
Mladost-Leotar 74:88 30.11.2007.
Bijeljina Plus-Mladost 82:91 25.11.2007.
Jo jedna pobjeda 17.11.2007.
Pobjeda u gostima 12.11.2007.
Pobjeda na domaem terenu 5.11.2007.
Mladost-Radnik 92:104 21.10.2007.
Slavlje 'pivara' 14.10.2007.
Pehari Mladosti 8.10.2007.
Radost domaina 8.10.2007.
Turnir za vikend 3.10.2007.
Stigli Kovaevi i Filipovi 16.8.2007.
Borac-Mladost 89:66 (43:29) 28.4.2007.
Bez bijele zastave 27.4.2007.
Volf Sekjuriti - Mladost 63:69 20.4.2007.
Mladost-Volf Sekjuriti 79:75 16.4.2007.
Mladost MG-Mladost WS 64:69 8.4.2007.
Bratunac-Mladost 62:89 2.4.2007.
Varda HE-Mladost 78:75 25.3.2007.
Mladost - Sutjeska 66:57 5.3.2007.
Mladost - Bosna ASA 69:84 16.1.2007.
Volf S.-Mladost 81:86 26.12.2006.
Veeras protiv Borca 20.12.2006.
Mladost-Bratunac 80:54 19.12.2006.
Mrkonji Grad dobio novu sportsku dvoranu 14.12.2006.
Mladost u polufinalu protiv Borca 6.12.2006.
Vrelo B.O. - Mladost 71:90 5.12.2006.
Radivoj Kora-Mladost 57:76 30.11.2006.
Mladost-Igokea2 94:86 28.11.2006.
Sutjeska-Mladost 62:78 24.11.2006.
Bijeljina Plus-Mladost 78:77 19.11.2006.
Rudar-Mladost 80:82 14.11.2006.
Mladost odgodila me 5.11.2006.
Drina-Mladost 74:90 31.10.2006.
Filozofski - Mladost 79:92 24.10.2006.
Koarkai Mladosti gostuju na Palama 21.10.2006.
Poraz u majstorici 23.4.2006.
Ispunili obeanje 21.4.2006.
etiri autobusa navijaa prema Banja Luci! 19.4.2006.
Poraz u prvoj utakmici plej-ofa 15.4.2006.
Pobjeda na Palama 11.4.2006.
Moe i bez Protia 5.4.2006.
Lider ipak prejak 28.3.2006.
etvrti ovosezonski poraz Mladosti 21.3.2006.
Mladost u borbi za sam vrh tabele 17.3.2006.
Odlini Blanua 14.3.2006.
Presuda za deset minuta 7.3.2006.
Nastavili seriju 28.2.2006.
Sportski vikend 18.2.2006.
Na vidiku plej-of 14.2.2006.
Radosni iz Bijeljine 7.2.2006.
Odlian napad i odbrana 31.1.2006.
Bez iznenaenja protiv Mostaraca 27.1.2006.
Lider zaustavljen 27.12.2005.
Mladost u borbi protiv lidera 24.12.2005.
Sigurna pobjeda u Rogatici 20.12.2005.
Pobjeda u Rogatici 6.12.2005.
Samo laki trening 29.11.2005.
Mirna ruka Protia 22.11.2005.
Rampa Viegraana 16.11.2005.
Vodili i izgubili 9.11.2005.
I druga pobjeda Mladosti 1.11.2005.
Poelo koarkako prvenstvo 25.10.2005.
Sa Balkane ka plej-ofu 15.9.2005.
Oprotaj od finala 21.4.2005.
Odluka ili majstorica 20.4.2005.
Slavija ubjedljiva protiv Mladosti 18.4.2005.
Novo rukovodstvo, nove ideje 16.4.2005.
POBJEDA !!! 10.4.2005.
Koarkai se prikljuuju vrhu 5.4.2005.
Novi poraz Mladosti 29.3.2005.
Odluka u finiu 22.3.2005.
Neuspjeh u Gacku 15.3.2005.
Rutinska pobjeda 23.2.2005.
Lider eli u elitu 6.2.2005.
Jo jedna pobjeda 30.11.2004.
Nema ale sa debitantom 18.11.2004.
Prva pobjeda koarkaa 3.11.2004.
ampioni bez dvorane 26.3.2004.
Nova pobjeda koarkaa 13.3.2004.
Izbor najboljeg sportiste 19.1.2001.
Proitajte jo i...
Fudbaleri ''Montevidea'' osvojili zlato na ''FENIKS KUP-u'' 18.5.2018.
Plesna arolija u Mrkonji Gradu 4.5.2018.
Prijave za Malu kolu aha 'Gambit' 12.4.2018.
Mladost u finiu savladala Vogou 1.4.2018.
Mostarski Studenti nakon poraza od Mladost korak blie niem rangu 24.3.2018.
Mladost pobjedonosno kroz Hadie 19.3.2018.
Mladost se pojaava: Stigao iskusni centar u Mrkonji Grad 14.3.2018.
Triler u Mrkonjiu: Sloboda vodila cijelo vrijeme, ali Mladost slavila 5.3.2018.
STK 'Mimoza' domain 3. kola I stonoteniske lige BiH 24.2.2018.
Mladost upisala etvrtu pobjedu zaredom u Ligi BiH 6.2.2018.
 Copyright © 2000-2018.  Kreativnije.com