Naslovna strana www.mrkonjic-grad.com Login Login
Weather Forecast
 ta ima novo?
Aktuelnosti
Iz grada
Sport
Fudbal
Koarka
Odbojka
Ostali sportovi
Kultura
Zanimljivosti
Biseri
 Mrkonji-Grad
O gradu
Priroda
Istorija
Mrkonji na Wikipediji
Foto-galerije
Vaniji telefoni
Karta grada
 Cyber MG
Poruke
Ljudi
Cyber kuhinja
Sjeanja
Zaboravljena vremena
Chat
Linkovi
 Usluge
Web dizajn
Reklamiranje
Sponzori
RSS 2.0

www.mrkonjic-grad.com
Na mrei od 2000.god.

www.kreativnije.com
 Sport/Koarka
Pobjeda Mladosti za kraj sezone
20.4.2021..
Mladost je u Mrkonji Gradu uvjerljivo porazila ekipu Kaknja na svom terenu rezultatom 97:72, u posljednjem kolu bh. prvenstva.
Mladost porazila Promo u Mrkonji Gradu
29.3.2021..
Mladost je u Mrkonji Gradu u prvenstvenom duelu protiv proma došla do pobjede rezultatom 85:75. Prvo poluvrijeme proteklo u ranvopravnoj , prvi period je pripao domainu, dok su gosti bili bolji u drugoj dionici.
Tihomir Mustapi je novi trener Mladosti
11.2.2021..
Miladn Rmuš, direktor Mladosti iz Mrkonji Grada za portal BHbasket je izjavio da e klub u nastavak sezone ui sa novim trenerom.
Drama u Trebinju u reiji Leotara: Mladost promaila ut za pobjedu
6.2.2021..
Košarkaši Leotara iz Trebinja prekinuli su veeras neugodan niz poraza pobjedivši ekipu Mladost iz Mrkonji Grada rezultatom 85:84.
U veoma zanimljivoj utakmici, punoj preokreta, domaini su nakon velike borbe uspjeli da ostvare trijumf i bodove ostave u svom gradu.
Mladost tricama u finiu do pobjede protiv Slobode
25.12.2020..
Mladost je u Mrkonji Gradu bila domain Slobodi u okviru redovnog kola Lige 13. Pobjeda je pripala ekipi iz Mrkonjia rezultatom 83:76.
Borac savladao Mladost u Boriku
30.11.2020..
Borac je došao do druge pobjede u bh. prvenstvu. U Boriku je savladao Mladost iz Mrkonji Grada rezultatom 83:74.
Pavel Lobarev, prvi stranac u redovima Mladosti: Sreu trai 2.500 kilometara od kue
22.10.2020..
ivotni put doveo je Pavela Lobareva iz rodnog Karaaeva preko Moskve do Mrkonji Grada, a sve to zbog ljubavi prema košarci.
Više od 2.500 kilometara potegao je ovaj Rus prošlog ljeta kada je odluio da se pridrui Mladosti te je postao prvi stranac u istoriji kluba, dok je prvi Rus koji je zaigrao u Ligi BiH. Pokriva pozicije plejmejkera i beka šutera i u prve dvije utakmice Lige BiH prosjeno je ubacio 18 poena.
KK Mladost: KS BiH radi u interesu Bosne Rojal
6.10.2020..
Predstavnici Košarkaškog kluba Mladost s ogorenjem su primili vijest da je njihova utakmica prvog kola Lige BiH protiv Bosne Rojal odgoena na zahtjev Sarajlija i to na dan odigravanja.
Nastup Bosne Rojal u novoj sezoni bio je pod velikim znakom pitanja tokom ljeta i klub je u jednom trenutku odustao od takmienja, ali je pred sam poetak skupio novac, angaovao igrae da bi onda traio odgodu mea.
elik u Areni izgubio od Mladosti
24.9.2020..
Košarkaši Mladosti iz Mrkonji Grada ostvarili su pobjedu u prijateljskom suretu koji je igran u zenikoj Areni “Husein Smajlovi” nad domaim elikom.
Donirajte novac u humanitarne svrhe!
Ostali naslovi
Igor Josipovi, novi koarka Mrkonjiana: Diemo Mladost na vii nivo31.7.2020.
KK Mladost uskoro poinje sa sklapanjem tima: Bez dugova u novu sezonu9.6.2020.
Sparsi na -17 ostavili Mladost9.12.2019.
Mijovieva no za pamenje3.12.2019.
Mladost preokrenula -19 u pobjedu nad Zrinjskim1.11.2019.
Mladost - Sloboda 98:9015.10.2019.
'Memorijalni turnir 2019' u koarci 20. i 21. septembra19.9.2019.
Mladost bolja od Borca u Banjaluci19.9.2019.
Mladost dovela ponajboljeg igraa Vojvodine11.8.2019.
Mladost dovela kapitena Kaknja25.7.2019.
Poele prijave za Street ball 201914.7.2019.
Mladost ostvarila vrijednu pobjedu u Mejdanu20.3.2019.
Mladost bolja na Ilidi od Studenata9.3.2019.
Mladost i tri ABA ligaa u Kupu BiH14.2.2019.
Sloboda u dramatinom finiu porazila Mladost31.1.2019.
Sutra u Mrkonji Gradu finale Kupa RS22.1.2019.
Mrkonji neosvojiva tvrava11.1.2019.
'Mladost' nepobjediva na domaem terenu26.12.2018.
Mladost porazila Bosnu Royal15.12.2018.
Student nakon produetka porazio Mladost18.11.2018.
: Arhiva
2015.
2014.
2013.
2012.
2011.
2010.
2009.
2008.
2007.
2006.
2005.
2004.
2003.
2002.
2001.
2000.
 Copyright © 2000-2018.  Kreativnije.com