Naslovna strana www.mrkonjic-grad.com Login Login
Weather Forecast
 ta ima novo?
Aktuelnosti
Iz grada
Privreda
Poljoprivreda
Saobraaj
Turizam
Zdravstvo
Iz Optine
Crna hronika
Ostalo iz grada
Sport
Kultura
Zanimljivosti
Biseri
 Mrkonji-Grad
O gradu
Priroda
Istorija
Mrkonji na Wikipediji
Foto-galerije
Vaniji telefoni
Karta grada
 Cyber MG
Poruke
Ljudi
Cyber kuhinja
Sjeanja
Zaboravljena vremena
Chat
Linkovi
 Usluge
Web dizajn
Reklamiranje
Sponzori
RSS 2.0

www.mrkonjic-grad.com
Na mrei od 2000.god.

www.kreativnije.com
Iz grada -
 

 


Potpisani ugovori o dodjeli 20 plastenika poljoprivrednicima

13.9.2023..

Poljoprivredni proizvoai sa podruja opštine Mrkonji Grad, njih dvadeset, potpisalo je danas ugovore o dodjeli plastenika, u ijem su subvencionisanju, osim poljoprivrednika, uestvovali Opština Mrkonji Grad i Nevladina organizacija „Muslim Aid“ iz Sarajeva.

Ueše lokalne zajednice i organizacije „Muslim Aid“ iznosi po 40 odsto vrijednosti projekta, rekao je Dragan Voevi, naelnik opštine Mrkonji Grad.

„Ovim putem elim da estitam poljoprivrednim proizvoaima, a ukupan iznos sredstava koji e izdvojiti opština Mrkonji Grad iznosi oko 27.000,00KM“, istakao je Voevi.

Nikolina Šaji Eremija, koja je danas potpisala ugovor, navela je dovaj ovaj plastenik veoma znaiti njenom domainstvu.

„Nadamo se da emo uspjeti da plasiramo i prodamo proizvedeno povre“, rekla je Šaji Eremija.

Potpisivanje ugovora je prvi dio realizacije projekta. U narednim danima, u zavisnosti od vremenskih uslova, uslijedie druga faza, odnosno postavljanje plastenika sa kompletnom dodatnom opremom.

Izvor: www.mrkonjic-grad.rs


 

Podijeli na Facebook-u

Va komentar na tekst

Da biste poslali poruku morate biti registrovani na ovom sajtu.
Niste se jo registrovali?
Korisniko ime:
ifra:
Komentar:

Maksimalan broj slova po komentaru je 300.
Preostalo je jo slova.

 
Urednici sajta www.mrkonjic-grad.com ne odgovaraju za sadraj komentara posjetioca ovog sajta.
Urednici zadravaju pravo da komentare sa uvrijedljivim, vulgarnim i neprimjerenim sadrajem briu ili mijenjaju.
Ukoliko mislite da je neki od objavljenih komentara po bilo kom osnovu uvrijedljiv za vas, molimo da nas kontaktirate na adresu kontaktmrkonjic-grad.com sa zahtjevom da uklonimo neprimjereni komentar.
Donirajte novac u humanitarne svrhe!
Proitajte jo i...
Raspisai javni pozivi za podrku za samozapoljavanje 30.5.2024.
Realizovana majska akcija dobrovoljnog davanja krvi 16.5.2024.
Predstavljen projekat 'Zdrave zajednice u BiH' 1.5.2024.
Otvoren poziv za projekte i mikrobiznise Omladinske banke 20.4.2024.
Formirana jedinica Civilne zatite 18.3.2024.
Otvorena obnovljena zgrada Osnovnog suda 1.2.2024.
Postavljena turistika signalizacija 24.12.2023.
Odrano Vee privrednika 24.11.2023.
Odrano predavanje za proizvoae voa 14.11.2023.
Parastos za ubijene Srbe u zapadnoj Krajini 10.10.2023.
 Copyright © 2000-2018.  Kreativnije.com