Naslovna strana www.mrkonjic-grad.com Login Login
Weather Forecast
 ta ima novo?
Aktuelnosti
Iz grada
Sport
Fudbal
Koarka
Odbojka
Ostali sportovi
Kultura
Zanimljivosti
Biseri
 Mrkonji-Grad
O gradu
Priroda
Istorija
Mrkonji na Wikipediji
Foto-galerije
Vaniji telefoni
Karta grada
 Cyber MG
Poruke
Ljudi
Cyber kuhinja
Sjeanja
Zaboravljena vremena
Chat
Linkovi
 Usluge
Web dizajn
Reklamiranje
Sponzori
RSS 2.0

www.mrkonjic-grad.com
Na mrei od 2000.god.

www.kreativnije.com
Sport -
 

 


Poele prijave za Street ball 2019

14.7.2019..

Prijave za košarkaški turnir “Street ball 2019” su u toku, a turnir e se odrati na igralištu u Brkia bašti od 18. do 21. jula.

Turnir poinje 18. jula u 18 asova. Za uesnike su predviene i novane nagrade, za prvoplasiranu  ekipu  obezbjeena je nagrada od  1.600KM, druga 700KM, dok e treeplasirani dobiti 300 KM. Pored basketa odrae se takmienje u šutiranju trojki i zakucavanju, a za pobjednike su predviene novane nagrade od 100KM odnosno 50 KM. 18. jul je termin rezervisan za mlae kategorije – od 2003. godišta.

Organizator turnira je JU KSC „Petar Koi” Mrkonji Grad. Sponzori turnira su Opština Mrkonji Grad i Nova banka.

Sve informacije vezane za turnir kao i prijave ekipa mogu se izvršiti na brojeve telefona: 065/966-831, 065/280-840 najkasnije do 18. jula do 15 asova.

Izvor: www.mrkonjic-grad.rs.ba


 

Podijeli na Facebook-u

Va komentar na tekst

Da biste poslali poruku morate biti registrovani na ovom sajtu.
Niste se jo registrovali?
Korisniko ime:
ifra:
Komentar:

Maksimalan broj slova po komentaru je 300.
Preostalo je jo slova.

 
Urednici sajta www.mrkonjic-grad.com ne odgovaraju za sadraj komentara posjetioca ovog sajta.
Urednici zadravaju pravo da komentare sa uvrijedljivim, vulgarnim i neprimjerenim sadrajem briu ili mijenjaju.
Ukoliko mislite da je neki od objavljenih komentara po bilo kom osnovu uvrijedljiv za vas, molimo da nas kontaktirate na adresu kontaktmrkonjic-grad.com sa zahtjevom da uklonimo neprimjereni komentar.
Donirajte novac u humanitarne svrhe!
Proitajte jo i...
Mladost dovela ponajboljeg igraa Vojvodine 11.8.2019.
Mladost dovela kapitena Kaknja 25.7.2019.
Mladost ostvarila vrijednu pobjedu u Mejdanu 20.3.2019.
Mladost bolja na Ilidi od Studenata 9.3.2019.
Mladost i tri ABA ligaa u Kupu BiH 14.2.2019.
Sloboda u dramatinom finiu porazila Mladost 31.1.2019.
Sutra u Mrkonji Gradu finale Kupa RS 22.1.2019.
Mrkonji neosvojiva tvrava 11.1.2019.
'Mladost' nepobjediva na domaem terenu 26.12.2018.
 Copyright © 2000-2018.  Kreativnije.com